Nyílt levél Vasáros Zsolt egyetemi docens úr részére

Az alábbi nyílt levélben a Kar alulírott oktatói mondanak köszönetet Vasáros Zsolt lemondott oktatási és nemzetközi dékánhelyettes úrnak. A levél itt letölthető.

Vasáros Zsolt DLA
egyetemi docens úr részére

Kedves Zsolt!

Sajnálattal értesültünk arról, hogy a Kari Tanács dékánválasztását követően lemondtál oktatási és nemzetközi dékánhelyettesi megbízatásodról.
Mi, az Építészmérnöki Kar oktatói, kollégáid, szeretnénk köszönetet mondani Neked, amiért az elmúlt évben látványos, koncepciózus és kézzelfogható eredményekre vezető munkát végeztél a Kar érdekében. A Kar nemzetközi kapcsolati hálóját nagyságrendekkel javítottad, felvillantva egy új, nemzetközi kapcsolatokra is építő Építészmérnöki Kar előremutató jövőképét, és erre alapozva dékáni pályázatodban professzionális, átfogó és reményt keltő programot vázoltál fel.
Köszönetünket ebben a személyes, de nyilvános levélben szeretnénk kifejezni. Természetesen a továbbiakban is számítunk Rád, mert szükségünk van energikus jelenlétedre, széles látókörű és nyitott szemléletmódodra.

Bakonyi Dániel, Balázs Mihály, Bálint Adrienn, Bartók István, Becker Gábor, Békés Ádám, Benkő Melinda, Cságoly Ferenc, Dobai János, Dobszay Gergely, Fehér Mátyás, Fejérdy Péter, Fonyódi Mariann, Fülöp Zsuzsanna, Gaul Cicelle, Horváth Sándor, Jancsó Miklós, Kádár Bálint, Kakasy László, Kapovits Géza, Karácsony Tamás, Karner Anikó, Kemes Balázs, Keresztessy Éva, Kissfazekas Kornélia, Klobusovszki Péter, Laczkovics János, Lányi Erzsébet, Lázár Antal, Makrai Sándor, Marosi Bálint, Nagy Iván, Nagy Márton, Németh Csaba, Pálfy Sándor, Páricsy Zoltán, Pataky Rita, Perényi Tamás, Radnai Gergő, Radványi György, Reisch Richárd, Schrammel Zoltán, Sugár Péter, Szabó Árpád, Szabó Julianna, Szabó Levente, Szécsi Zoltán, Szűcs Gábor, Vannay Miklós, Varga Imre, Vincze László

Budapest, 2014.04.11.